logo
eshop
facebook
  ICQ #251-861-027ICQ #251-861-027
Vyhledávání
info

Kategorie >>  Networking a kabeláž >>  RouterBoard

Podkategorie:  desky CCR |  desky CRS |  desky RB/2xxx |  desky RB/4xx |  desky RB/7xx |  desky RB/9xx |  desky ostatní |  SXT |  outdoor box |  antény |  karty |  miniPCI karty |  SFP |  boxy |  zdroje / příslušenství | 


Výrobci:  Mikrotik |  OEM | 


zobrazení:  s obrázky |  tabulkový výpis |  galerie

seřadit podle:  kódu | názvu | ceny

zobrazit zboží:  vše |  skladem

stránek: 1/4    1  2  3  4   položek: 74
MIKROTIK RouterBOARD Cloud Core Router 1016-12G + RouterOS L6CCR1016 utravýkonný průmyslový router, má dvanáct Gigabit Ethernet portů.<br/> CCR1016 běží na RouterOS, zvládá dynamické routování, hotspot, firewall, MPLS, VPN, pokročilý QoS, load balancing a bounding, real-time konfiguraci a monitorování.<br/> <br/>
skladem2ks
označit produkt:
11 375.50 Kč 
(13 764.36 Kč s DPH)
MIKROTIK RouterBOARD 922UAGS-5HPacD + RouterOS L4RB922UAGS-5HPacD je velmi univerzální malý router s integrovanou 5GHz bezdrátovou kartou (2 vstupy na anténky, nutno případně zakoupit zvášť).<br/> Je vybaven 720MHz procesorem.<br/> <br/> <b>TECHNICKÉ SPECIFIKACE</b><br/> Typ procesoru<br/> • QCA95
skladem>5ks
označit produkt:
1 765.90 Kč 
(2 136.74 Kč s DPH)
MIKROTIK RouterBOARD QRT-5 + RouterOS L4RB911G-5HPND-QRT je velmi univerzální venkovní AP, pracuje v pásmu 5GHz a podporuje standardy 802.11a/n, zisk antíny 24 dBi.<br/> Je vybaven 600MHz procesorem.<br/> <br/> <b>TECHNICKÉ SPECIFIKACE</b><br/> Typ procesoru<br/> • AR9342 600MHz<br/> <br/
skladem3ks
označit produkt:
2 975.90 Kč 
(3 600.84 Kč s DPH)
MIKROTIK RouterBOARD Cloud Core Router 1036-12G-4S-EM + RouterOS L6CCR1036-12G-4S-EM utravýkonný průmyslový router s 36 jádry a 16 GB RAM, má dvanáct Gigabit Ethernet portů, 4x SFP port a microUSB.<br/> CCR1036-12G-4S-EM běží na RouterOS, zvládá dynamické routování, hotspot, firewall, MPLS, VPN, pokročilý QoS, load bala
skladem2ks
označit produkt:
21 055.50 Kč 
(25 477.16 Kč s DPH)
MIKROTIK RouterBOARD SXTG 5HPacD-SA + RouterOS L4RBSXTG-5HPacD-SA je AP s anténou 14 dBi, pracuje v pásmu 5GHz a podporuje standardy 802.11a/n/ac.<br/> <br/> <b>TECHNICKÉ SPECIFIKACE</b><br/> Typ procesoru<br/> • QCA9557 720MHz<br/> <br/> Počet jader procesoru<br/> • 1<br/> <br/> RAM<br/> • 1
skladem>5ks
označit produkt:
2 135.10 Kč 
(2 583.47 Kč s DPH)
MIKROTIK RouterBOARD Cloud Core Router 1036-8G-2S+ RouterOS L6CCR1036-8G-2S+ utravýkonný průmyslový router s 36 jádry a 4 GB RAM, má osm Gigabit Ethernet portů, 2x SFP+ port a microUSB.<br/> CCR1036-8G-2S+ běží na RouterOS, zvládá dynamické routování, hotspot, firewall, MPLS, VPN, pokročilý QoS, load balancing a bo
skladem1ks
označit produkt:
19 345.70 Kč 
(23 408.30 Kč s DPH)
MIKROTIK RouterBOARD hAP 941-2nD + RouterOS L4Domácí AP (hAP lite) je ideální malé zařízení do bytu, domu nebo kanceláře.<br/> Je vybaven 650MHz procesorem, 32 MB RAM a WiFi pracující v pásmu 2,4GHz.<br/> <br/> <b>TECHNICKÉ SPECIFIKACE</b><br/> Typ procesoru<br/> • QCA9533 650MHz<br/> <br/> Po
skladem>5ks
označit produkt:
399.70 Kč 
(483.64 Kč s DPH)
MIKROTIK RouterBOARD Cloud Router Switch 109-8G-1S-2HnD-IN + RouterOS L5Cloud Router Switch 109-8G-1S-2HnD-IN je desktopový chytrý switch vybavený osmi Gigabit Ethernet porty, jedním SFP portem a 2,4GHz WiFi.<br/> Dále má 600MHz procesor a 128 MB RAM.<br/> <br/> <b>TECHNICKÉ SPECIFIKACE</b><br/> Typ procesoru<br/> • AR93
skladem1ks
označit produkt:
2 648.10 Kč 
(3 204.20 Kč s DPH)
MIKROTIK RouterBOARD SXT Lite-2 + RouterOS L3RBSXT-2nDr2 je bezdrátové AP standardu WiFi 802.11b/g/n.<br/> Je vybaven 600MHz procesorem, 64 MB RAM.<br/> <br/> <b>TECHNICKÉ SPECIFIKACE</b><br/> Typ procesoru<br/> • AR9344 600MHz<br/> <br/> Počet jader procesoru<br/> • 1<br/> <br/> RAM<br/>
skladem>5ks
označit produkt:
895.07 Kč 
(1 083.03 Kč s DPH)
MIKROTIK GrooveA 52HPn + RouterOS L4RBGrooveA-52HPn je AP, pracuje v pásmu 2,4 i 5GHz a podporuje standardy 802.11a/n/ac (softwarová selekce), zisk antény závisí na pásmu.<br/> <br/> <b>TECHNICKÉ SPECIFIKACE</b><br/> Typ procesoru<br/> • AR9342 600MHz<br/> <br/> Počet jader procesoru<
skladem>5ks
označit produkt:
1 387.50 Kč 
(1 678.88 Kč s DPH)
MIKROTIK RouterBOARD PowerBox + RouterOS L4PowerBox je venkovní malý pěti portový ethernet router s plastovým boxem, má PoE out.<br/> Zvládá MPLS a dobře se hodí i do SOHO segmentu.<br/> <br/> <b>TECHNICKÉ SPECIFIKACE</b><br/> Typ procesoru<br/> • QCA9531 650MHz<br/> <br/> Počet jader proce
skladem>5ks
označit produkt:
1 211.50 Kč 
(1 465.92 Kč s DPH)
MIKROTIK RouterBOARD NetBox 5 + RouterOS L4RB911G-5HPacD-NB je AP s dvěmi RP-SMA konektory pro externí antény, pracuje v pásmu 5GHz a podporuje standardy 802.11a/n/ac.<br/> <br/> <b>TECHNICKÉ SPECIFIKACE</b><br/> Typ procesoru<br/> • QCA9557 720MHz<br/> <br/> Počet jader procesoru<br/> • 1<
skladem>5ks
označit produkt:
2 003.87 Kč 
(2 424.68 Kč s DPH)
MIKROTIK SFP modul SM 1310nm (20km)S-31DLC20D je 1.25G SFP 850nm transceiver s dualními LC vstupy (duplex) to až do 20 km na single módovém vlákně, má funkci DDM.<br/> Jednotky jsou testovány a jsou kompatibilní s RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD,
skladem>5ks
označit produkt:
405.20 Kč 
(490.29 Kč s DPH)
MIKROTIK SFP/SFP+ direct attach cable, 1mCenově výhodný způsob propojení dvou SFP/SFP+ zařízení (například dvou jednotek CCR1036-8G-2S+) na velmi krátké vzdálenosti, v rackách nebo přes sousední police.<br/> Nízkou spotřeba energie a nízká latence pro 10 Gigabit Ethernet, Fibre Channel a další
skladem1ks
označit produkt:
510.40 Kč 
(617.58 Kč s DPH)
MIKROTIK RouterBOARD hEX lite + RouterOS L4RB750r2 (hEX lite) je malý pěti portový ethernet router s plastovým boxem.<br/> Zvládá MPLS a dobře se hodí i do SOHO segmentu.<br/> <br/> <b>TECHNICKÉ SPECIFIKACE</b><br/> Typ procesoru<br/> • QCA9531 850MHz<br/> <br/> Počet jader procesoru<br/>
skladem1ks
označit produkt:
762.30 Kč 
(922.38 Kč s DPH)
MIKROTIK SFP modul SM 1310nm (20km)S-31DLC20D je 1.25G SFP 850nm transceiver s dualními LC vstupy (duplex) to až do 20 km na single módovém vlákně, má funkci DDM.<br/> Jednotky jsou testovány a jsou kompatibilní s RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD,
skladem>5ks
označit produkt:
393.80 Kč 
(476.50 Kč s DPH)
MIKROTIK RouterBOARD 912UAG-2HPnD + RouterOS L4RB912UAG-2HPnD je velmi univerzální malý router s integrovanou 2GHz bezdrátovou kartou (2 vstupy na anténky, nutno případně zakoupit zvášť).<br/> Je vybaven 600MHz procesorem.<br/> <br/> <b>TECHNICKÉ SPECIFIKACE</b><br/> Typ procesoru<br/> • AR9342 6
skladem>5ks
označit produkt:
1 370.60 Kč 
(1 658.43 Kč s DPH)
MIKROTIK RouterBOARD 493G + RouterOS L5RB493G má devět Gigabit ethernet portů, tři miniPCI sloty a dva switch chipy zaručující vysoký výkon.<br/> Je vybaven dvoujádrovým 680MHz procesorem.<br/> <br/> <b>TECHNICKÉ SPECIFIKACE</b><br/> Typ procesoru<br/> • AR7161 680MHz<br/> <br/> Počet j
skladem>5ks
označit produkt:
3 824.70 Kč 
(4 627.89 Kč s DPH)
MIKROTIK SFP+ modul 10G MM 850nm (300m)S+85DLC03D je 10G SFP+ transceiver dualními LC vstupy (duplex), 850nm, pro připojení až 300 metrů na multi-modovém vláknu.<br/> Jednotky jsou testovány a jsou kompatibilní s CCR1036-8G-2S+ a CCR1036-8G-2S+EM. <br/> <br/> <b>TECHNICKÉ SPECIFIKACE</b><br
skladem>5ks
označit produkt:
1 262.80 Kč 
(1 527.99 Kč s DPH)
MIKROTIK RouterBOARD hEX PoE lite + RouterOS L4hEX PoE lite je malý pěti portový ethernet router s plastovým boxem, má USB a PoE out.<br/> Zvládá MPLS a dobře se hodí i do SOHO segmentu.<br/> <br/> <b>TECHNICKÉ SPECIFIKACE</b><br/> Typ procesoru<br/> • QCA9531 650MHz<br/> <br/> Počet jader proc
skladem>5ks
označit produkt:
1 058.60 Kč 
(1 280.91 Kč s DPH)
Označené produkty:
 
stránek: 1/4    1  2  3  4   položek: 74
Uvedené ceny jsou včetně případných recyklačních a autorských poplatků. Poplatky (pokud existují) jsou rozepsány v detailu produktu, v košíku a v objednávce.

Přihlášený uživatel
Upozornění
Zboží označené
"skladem"
Vám po objednání bude doručeno v pracovních dnech do 24 - 48 hodin.

Dostupnost
Je obvyklá dostupnost, mohou se však vyskytovat případy, kdy se tato dostupnost liší. Využijte "Dotaz k produktu" na konci stránky produktu.

infoPOKUS
Novinky
Doporučujeme
Speciální nabídka